DURMAZ, anneler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı

DURMAZ, anneler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı


Bizim Parti Genel Başkanı Hüseyin DURMAZ,  Mesajında Emsalsiz ve sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın; en masum ve temiz duyguların timsali annelerimizin, Anneler Gününü kutluyorum…
 
 DURMAZ, mesajında, sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük bir sorumluluk üstlenmiş olan annelerin, aile ve toplum hayatının temel direği olduğunu, büyük fedakarlıklarla evlatlarını büyüttüklerini ve yarınlara en iyi şekilde hazırlamak için gayret gösterdiklerini belirtti.
 
Annelerin her yaşta insan için en güvenilir, en büyük güç kaynağı olduğunu vurgulayan
DURMAZ, annelerin hayat standartlarının iyileşmesi, eğitim seviyelerinin yükselmesi ve sosyal yaşamda etkin rol üstlenmelerinin sağlıklı bir toplum için de vazgeçilmez şartlar olduğunu ifade etti.Sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük bir sorumluluk üstlenmiş olan anneler, aile ve toplum hayatının temel direğidir
 
Yeni nesillerin kişilik ve geleceklerinin şekillendirilmesinde de en önemli görevin yine annelere düştüğünü ifade eden DURMAZ şöyle devam ett:
 
“Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında hiç şüphesiz, en çok annelerin payı vardır.
Anneler, saf bilginin, sevgi ve şefkat duygularının, hoşgörünün tükenmez kaynağıdır.
Yeni nesillerimizle birlikte gelenek ve değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesi de yine annelerdir.
Bu anlamlı günün, annelik bilincinin gelişmesine ve annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza katkıda bulunmasını diliyorum.
Üzerimizde ödenemez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiç bir maddi değerle ölçemeyeceğimiz bütün kadınların Anneler Günü’nü kutluyor, her birini ayrı ayrı saygıyla, sevgiyle, hürmetle selamlıyorum…