DURMAZ, 19 mayıs dolayısıyla mesaj yayınladı…

DURMAZ, 19 mayıs dolayısıyla mesaj yayınladı…

Bizim Parti Genel Başkanı Hüseyin DURMAZ, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı.”Yaşasın özgür, bağımsız ve güçlü Türkiye!” ..
Özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın, egemenliğimizin ve Cumhuriyetimizin teminatı aziz Türk gençliği… 19 Mayıs 1919 da,bundan  102 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak milli mücadelemizi fiili olarak başlattığı gündür. 19 Mayıs, işgal kuvvetlerini topraklarımızdan söküp atmak için milli iradenin, birlik ve beraberlik ruhunun, güçlü bir inancın uyanış günüdür. 19 Mayıs, bu milletin yeniden dirilişidir. 19 Mayıs, özgürlüğe ve bağımsızlığa doğru atılan ilk adımdır.
 Dün olduğu gibi bugün de özgürlük ve bağımsızlığımıza kast eden ihanet ve şer odaklarına karşı bu ülkeyi siz koruyacaksınız.Çünkü Mustafa Kemal Atatürk bu ülkeyi ve bu ülkenin geleceğini sizlere emanet etti.
Her şeyin hızla değiştiği bir çağda yaşıyoruz. Bu hızlı değişim içinde bilimde, sanayide, teknolojide ve sanatta sizin enerji ve heyecanınıza, sizin arzu ve hayallerinize bu ülkenin ihtiyacı var. Hepimizin size ihtiyacı var. Ülkemizi yeni ufuklara sizin fikirleriniz, sizin buluşlarınız, sizin düşünceleriniz, sizin azim ve kararlılığınız taşıyacak. Omuzlarınızdaki bu yükün ağırlığını ve sorumluluğunu asla unutmayın.
Sevgili gençler… Biz size yürekten  inanıyoruz ve güveniyoruz..
İstek ve beklentilerinizi, sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için mensubu olmaktan ve yaşamaktan gurur duyacağınız bir gelecek inşa etmek için,BİZİM PARTİ olarak bugün yarın hep sizi dinlemeye hazırız.Sizlerle beraber çalışmaya da hazırız.Hatta sizlerle beraber yürümeye, yönetmeye hazırız. Haydi, el ele gönül gönüle vererek ülkemizi daha ileri taşımak için şimdiden beraber çalışalım..Sevgili gençler elimizi de yüregimizi de size açtık..
Ufuklarında al bayrağın dalgalandığı,özgür, bağımsız ve güçlü bir ülke olarak Milli mücadelemizin 102. yılında yüz akımızla hep birlikte geleceğe koşmak için şimdiden beraber çalışalım. Bu vesileyle Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla minnetle anıyor, başta siz gençlerimiz olmak üzere aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum…