Bizim Parti Genel Başkanı Hüseyin Durmaz. yeni yıl mesajı yayınladı..

Bizim Parti Genel Başkanı Hüseyin Durmaz. yeni yıl mesajı yayınladı..

Bizim Parti Genel Başkanı Hüseyin Durmaz. yeni yıl mesajı yayınladı..
 
“Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Ümit ve beklentilerle dolu olduğumuz yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı içerisinde  geleceğe olan inancımızı ve umutlarımızı yitirmeden Vatandaşımız için her zaman daha iyisini ve güzelini yapmayı  planlıyoruz.. Halkımızı kalkındırmaya yönelik çabalarımızla Bizim Parti , parti içinde gece gündüz devam ediyor;  gelecek nesillere gururla  bırakabileceğimiz  bir Türkiye’yi inşa etmek için en iyi ve en etkin hizmetleri doğru ve zamanında atılan adımlarla halkımıza sunmak içinteşkilatlanmaya ve ülkeyi yönetmek  için tüm kadrolarımızla  çalışıyoruz. ÜLKEMİZİ  hep birlikte, vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif alacakları, mutlu ve güven ortamı içerisinde yaşayacakları, yıldızı parlayan, ışık saçan  bir ÜLKE haline getirme kararlılığımız ve hayalimiz  devam ediyor. ..Bizim Parti bir çınar gibidir,diktigimiz  topraklarda kök salacak,Devletinin yanında olacak.Çınar büyüdükçe kökleride bu kutsal toprakları saracak.Söz olun diye degil,laf olsun diye degil,sahada yılmadan yorulmadan var olacagız.
 
 
Gücünü haktan ve halktan alan BİZİM PARTİ’nin, Türkiye’nin içeriden çözülmesine, dışarıdan da tehdit edilmesine asla izin vermeyeceğini belirten DURMAZ, şöyle devam etti: “2021 yılı, Türk halkının 2021 ile bütünleşerek engelleri aşmayı, sorunları çözmeyi başaracağı bir yıl olacaktır. BİZİM PARTİ, halktan aldığı güçle iktidara yürüyecek ve BİZİM PARTİ’nin güçlenmesi Türkiye’nin güçlenmesini sağlayacaktır. Dürüstlüğün ve temizliğin simgesi BİZİM PARTİ, 2021 yılının, dürüst ve temiz yönetimin egemen kılınacağı bir Türkiye için, milat olacağına inanmaktadır. 2021 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyoruz.”
 
 Bu duygu  ve düşüncelerle yeni yılın tüm dünyaya, ülkemize ve tüm vatandaşlarımıza,milletimize , mutluluk ve  huzur getirmesini  diliyor, 2021 yılının barışın, uzlaşının, toplumsal birlik ve beraberliğin egemen olduğu, sağlık ve başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.